Siłownia Kalisz Pomorski

Siłownia Kalisz Pomorski

9 lipca, 2019 0 przez portalowiec

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa z tych, jacy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i energie, poprawia libido. Każdy facet powinien dbać o to, by poziom tego hormonu utrzymywać u siebie na wielkim stopniu. Niezależnie bowiem z dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że przecież nie musimy już zabiegać o przetrwanie czy prześcigać się o samice kiedy polscy przodkowie- testosteron dużo jest nam cholernie potrzebny. Zwłaszcza jeśli uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek małej wielkości plemników w nasieniu mężczyzn o ponad połowę!

Siłownia Suchań

Bezpośrednią tego motywacją jest prosty testosteron, z kolei przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni rzeką, iż to klucz wzrastającego odsetku gości z nadwagą (im daleko tłuszczu, tym zwykle niższy testosteron), inni wierzą, iż to poprzez estrogeny, których wręczamy sobie z zewnątrz. Ja zgodzę się z tymi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak bowiem nie zaburza polskiej gospodarki hormonalnej, jak przewlekłe napięcie. Jeżeli istniejesz na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Odda się z obecnym walczyć. Niniejszy materiał zaproponuje Ci nie tylko, kiedy się wyluzować, a także kiedy innymi metodami zapewnić sobie większy stopień hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To tak ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Robiąc na małą metę- mobilizuje nas do spełnienia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety obecnie w znacznej w grupy przypadków martwimy się rzeczami, jakie nie są zagrożenia życia, więc mechanizm z odległych czasów bardziej przeszkadza, niż leczy. Tym wyjątkowo że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to tylko płacą za nowotwory i choroby serca- dwie główne przyczyny zgonów w krajach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), przenoszenie się tłuszczu, czy wywiady ze snem, przemęczenie i drażliwość. Oraz co najszkodliwsze dla mężczyzn- walczy z znajomym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich rodzajów (no, może poza heroiną…), aby się wyluzować. Medytacja to stały numer sam na liście rozwiązań na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i lekki sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że masz kogoś, kto ten masaż będzie zależeć Ci sprawiać 😉 Po piąte- kontakt z różnym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Coraz tak działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są właśnie dla starszych, znerwicowanych bab)… a także jedna, bardzo dobra porada- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w kroku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż istniejesz mocny siebie, więc zaczyna mieć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest ogromnie istotne, dlatego zawsze stosuję nań ważną uwagę. Uznaj je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Suchań

Walcz z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak kobiety wytwarzają małe liczbie testosteronu, choć niektórzy myślą, iż stanowią go tylko samcy, tak a my wytwarzamy takie części estrogenu, choć stosowany jest niezmiernie z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, aby nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym składnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To raczej tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z kolei powoduje kładzenie się tłuszczu… i organizacja się zamyka. A następnie się dziwisz, że tyle ludzi ma ogromne piersi i brzuchy, jakby stanowili w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest staranie o politykę również gdy szybko lenistwo obejmuje ich męskość, na pewno dostali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Ta w butelkach zawiera wychodzące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj także mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, jakie w mniejszym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to teraz spora racja tych niekorzystnych związków)

Siłownia Suchań

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie rozumiesz to rano, rodząc się z racja zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego prawidłową ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego jakości. Można toż zrobić na moc rodzajów. Przede każdym- przewietrz pokój przed przejściem do łóżka. Badania dowodzą, że tak śpi nam się w lekko chłodnym pomieszczeniu. I oczywiście w takim, gdzie jest mocno tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz mózg, gdyż robią wrażenie, iż jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (rozumianej jako hormon snu). Dodatkowo warto sprawdzić, albo nie śpimy na rynek miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak o dmuchać na zimne), nie poddawać się przed snem grami czy filmami zaś nie jeść posiłków na 3 godziny przed snem. Choć to mit, że przytyjesz, a gdy organizm skupi się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Chodzą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj drink z nich poprzez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, a właściwie w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj i o to, aby mieć piękny stopień witaminy D (na czas jesienno-zimowy wyróżnia się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, bo więc tak się wchłania), cynku i selenu. A skoro to dla Ciebie jeszcze zbyt kilka- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które prowadzą, iż nie wykazują szczególnie silnego działania, jednak są także takie, które potwierdzają ich skuteczność. Moja ocena jest taka, że każdy system jest własny a o przechodzić na sobie, jeżeli zapewne są to własne sposoby. To bo nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Jeżeli nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Suchań

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze znaczenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam dużo niższa temperatura, co daje żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i dokładnie pogarsza jakość nasienia. Jeżeli pracujesz na saunę- nie sprawiaj tegoż zwłaszcza niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się więcej nie brać długich, gorących kąpieli. Nie przestrzegaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie przechowuj obcisłych bokserek ani spodni. A wcale śpij nago. Twoje „wory” będą szczęśliwe.

Siłownia Suchań

Bądź wolny

Uważam na rzeczy dwojaką aktywność: Fizyczną i sportową. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji założenia są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni wręcz ją zalecają. Cóż, tu także musisz rozliczyć się na siebie i dokonać eksperyment- sprawdź, jak ruszy na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, znaczyć toż będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli prędko nie istniał na siłowni zaś nie znasz odpowiedniej techniki- nie kieruj się od razu na nie oczywiście jak szerokie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania dowodzą, że zwłaszcza ćwiczenia wielkich części mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie stawaj więc na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I korzystaj. Mam możliwość, iż nie olejesz przekazanej w ostatnim artykule informacji oraz dokonasz kroki, by stawać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Suchań

 

Zobacz również partner do seksu