Przesyłki kurierskie Tomaszów Mazowiecki

Przesyłki kurierskie Tomaszów Mazowiecki

16 września, 2019 0 przez portalowiec

Przesyłki kurierskie łatwo i tak – duży asortyment w pewnym miejscu

Wysłanie przesyłki kurierskiej dużo osobom daje się skomplikowane – na rynku istnieje cała konkurencja, a procedury, marki i zakres usług różnią się pomiędzy dostawcami. Gdy trzeba przyznać paczkę, wysłać towar, dostarczyć dokumenty do podpisu, pojawiają się wahania. Która oferta za jednorazową wysyłkę i jaki firmowy abonament będą najzgodniejsze? Postanowiliśmy maksymalnie uprościć proces wyboru i realizacji usługi.

Przesyłki kurierskie Drzewica

 

W jaki metoda działamy? Pośredniczymy w zamawianiu usług kurierskich, zapewniając wysoki wachlarz ofert w pewnym miejscu. W mało kliknięciach możesz szybko wybrać i zamówić usługę. Jesteśmy sprawdzoną spółką z badaniem logistycznym i ważną licencją transportową. Wszystko po to, aby dla nadawcy, a i dla klientowi, dostarczanie przesyłek robiło się sprawnie, łatwo i bezpiecznie.

button-zamow

Sprawdzeniu kurierzy

Nadane w lokalnym serwisie przesyłki dostarczają sprawdzeniu kurierzy. Współpracujemy na zwykłe z firmami o uniwersalnym i wewnętrznym zasięgu oraz sprawdzonej renomie. Za pomocą strony przesylkikurierskie. pl zamówisz usługi kurierskie GLS, współpracuje z nami jeszcze kurier DHL, kurier UPS, GEIS oraz INPOST. Przesyłki kurierskie zostaną dostarczone zgodnie z wymogami, od drzwi do drzwi, możesz i wziąć z pomocy dodatkowych.

Nie właśnie firmy przewozowe, które wybieramy do wymianie, to prawdziwi kurierzy. Nasz serwis na miejscu konkurencji wybiera to, że mamy licencję transportową. Jej wejście jest poprzedzone wypełnieniem restrykcyjnych wymagań. To zapewnia, iż nie tylko jesteśmy uprawienia do pośredniczenia w transporcie drogowym. Gwarantuje też, że po prostu wiemy, jak toż tworzyć.

Doświadczenie i formę – pewne wysyłki kurierskie

Leczymy na rynku od 2009 roku. W teraźniejszym terminie zaufało nam jeszcze 230 tys. klientów. Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek. Z każdą postępujemy równie dobrze i odpowiedzialnie, wiedząc, jak ważne usługi kurierskie są dla nadawców i klientów. To sprawdzenie, któremu warto zaufać. Tworzymy jakość, jaka stała doceniona nominacją w konkursie Ekomers w liczbie „Operator logistyczny roku”. Nie siedzimy na laurach, ciągle doskonalimy możliwość i rozwiązania, kształtując się do potrzeb swoich klientów.

Przesyłki kurierskie Drzewica

Co można wysłać kurierem

Przesyłki kurierskie proste w lokalnym serwie to cały zakres usług. Możesz wziąć paczki kurierskie standardowe czyli o nietypowych wymiarach. Przesyłka w kopercie przyjdzie na godzina, bezpiecznie oraz z zachowaniem poufności, kiedy dokumenty kurier musi po podpisaniu przez adresata dostarczyć ponownie nadawcy, jak i to, gdy wysyłasz papiery, faktury, pisma i dokumenty w kapitalny sposób. Również przedmioty gabarytowe oraz partie artykułów możesz wysłać, korzystając z własnego wsparcia. Ładujesz bezpiecznie towary na palety, kurier z wybranej firmy transportowej, z zdrowym samochodem i sprzętem, zabierze je w relację do celu. Szczegółowe wiedze na materiał rozmiarów i siły poszczególnych przesyłek oraz zakresu świadczonych usług znajdziesz w grupie „Uwagę” na swej stronie. Poznasz je ponad podczas wykonywania zamówienia.

Przesyłki kurierskie Drzewica

Dlaczego my – poznaj korzyści

Gwarancja podania na godzina

Zapewniamy gwarancję doręczenia przesyłki na okres. Wiemy, jak znaczące jest podanie na godzina ważnych papierów a gdy istotnym wysiłkiem bywa, gdy potrzebne towary dotrą za późno. Dzięki gwarancji, gdy terminy gonią, możesz spać spokojnie. Dokładamy wszystkich starań, by usługi kurierskie były kontynuowane w zamówionym i deklarowanym terminie. W sukcesie niewykonania tej gwarancji możesz wziąć zwrot kosztów wysyłki w wysokości 150%. Więcej na materiał gwarancji i pojętych nią pomocy dowiesz się z regulaminu.

Przesyłki kurierskie Drzewica

Proste składanie zamówień

Jak zamówić kuriera to głównie wyzwanie. Osoby posiadające z takiej usługi wcale nie wiedzą, gdy się odkryć w serwisach internetowych, i korzystające codziennie – poświęcają mnóstwo momentu na złożenie zamówienia. U nas proces tenże jest maksymalnie uproszczony, wraz z szybkimi i pewnymi płatnościami – aby zamawianie kuriera dla nadawcy było popularną, rutynową czynnością. Wybierasz usługę, przygotowujesz paczkę, paletę lub kopertę, zamawiasz, płacisz – a my już czuwamy, by przesyłka trafiła tam, gdzie powinna a jak powinna.

Dla głów oraz firm, które nie lubią wypełniać formularzy na kartkach internetowych też posiadających często wiele zamówień w jakimś dniu pracy – uruchomiliśmy możliwość telefonicznego składania zamówień. Wybrany kurier na telefon odbierze przesyłkę tak samo wygodnie gdy w wypadku internetowego zamawiania usługi.

Zamówienie kuriera przez internet jest z zachowaniem przepisów RODO i poszanowaniem prywatności. Wszelkie informacje niezbędne do dostarczenia przesyłki kurierskiej są należycie ubezpieczone na ludziach poziomach zamówienia.

Specjalne oferty i reklamy

Serwis kurierski oferuje dodatkowe zalet dla klientów. Oprócz śledzenia przesyłek widoczna jest mała wyszukiwarka kodów pocztowych – potrzebna w razie niekompletnych lub nieczytelnych danych adresowych. To tylko część oferowanych ułatwień. Gdy jesteś właścicielem sklepu, możesz czekać na korzystne zniżki. Oferujemy zwrot pobrania za przesyłkę w porządku jednego dnia. Standardowo może więc zająć z trzech do kilkunastu dni. My przekazujemy pieniądze z razu po doręczeniu przesyłki, żeby mógł kosztuje zdobyć zapłatę za wysłany towar wtedy, gdy trafia on do rąk odbiorcy.

Przesyłki kurierskie Drzewica

Zobacz również Przesyłki kurierskie