Promocje na OBI Kołobrzeg

Promocje na OBI Kołobrzeg

12 marca, 2019 Wyłączone przez portalowiec

Biel to jedyny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie można się temu dziwić, gwarantuje on wrażenie sterylności, tak przecież potrzebnej w niniejszym tłu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z możliwością dostosujemy do niego meble łazienkowe w jakimś stylu.

Promocje na OBI Borne Sulinowo

Jednak nie mniej atrakcyjną ideą jest budowanie bieli z pozostałymi kolorami, również tymiż o wielkim nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeśli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak również obecne w głębokich kolorach. Należy jednak pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na duże dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które jeszcze ją ożywią.

Promocje na OBI Borne Sulinowo

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel powinien zwrócić opinię na ostatnie, aby wszystkie meble łazienkowe i urządzenia sanitarne istniały w współczesnym jednym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, często w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o różnych fakturach. Ciekawą sprawą a dodatkowo bardzo znaną są płytki z przepisami 3D. Na środowisku białego koloru wdzięcznie przedstawia się i naturalne drewno, które możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Borne Sulinowo

Światło w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze sprzedają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło wyraża się od jasnego koloru również niezwykle rozświetla pomieszczenie. Jest więc bezdyskusyjna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się jeszcze duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka zezwala na znaczną pomysłowość w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dobrze jest przejrzeć pełną gamę produktów widocznych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wysoki połysk będą dodatkowo odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że za dużo bieli sprawi, że wnętrze wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien uważać na opinii to, że meble łazienkowe i zapachy są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Borne Sulinowo