Leasing Błaszki  zadzwoń 887 332 665

Leasing Błaszki zadzwoń 887 332 665

30 października, 2019 0 przez portalowiec

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i dzierżawy.
Przedmiot, który leasingujesz w umówionym czasie nie przechodzi na twoją własność, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Złoczew

Najpopularniejszy leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz nabyć w ten sposób. Świeżo otwarte firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby na miejscu ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego w Internecie, infolinii czy sms. Po prostu, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu pracującym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W czasie rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Spotkanie z ekspertem, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Najważniejsze jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Procedura jest banalna. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, składasz wniosek zdalnie lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
odbierasz samochód z salonu. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której przy zakupie indywidualnym zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty tylko tankujesz, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane polisy zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie stłuczki, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to że nie masz obowiązku kupienia auta, które masz w leasingu. Tak więc, sprzedaż samochodu i starania o korzystną sprzedaż także nas nie obchodzą.

Jeśli, boisz się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Złoczew oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z płynnością finansową, możesz negocjować warunki umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który sobie wybraliśmy, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Oczywiście, nie ma żadnego przymusu wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Złoczew wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu, potwierdzającego tożsamość, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wydruku z konta osobistego.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Może być to rozwiązanie korzystne jeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Złoczew

 

Zobacz również Leasing uproszczony