Last Minute Chociwel

Last Minute Chociwel

11 lipca, 2019 0 przez portalowiec

LAST MINUTE to pewna z pracy znanego i niezwykle podawanego w obecnym etapie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Tuczno

Film swoją premierę korzystał w roku 2013 po czym szybko zdobył uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Kluczowe wartości w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zabierający się w kwestię owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wcieliła się w kwestię Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki piszący w skórze Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która wcieliła się w kwestię Natalii Wis, będącej zdrową miłością Tomasza też z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zabierający się w rola narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zabierający się w rola niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w całkowitej produkcji winny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele modnych także tanich ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się bardzo chętnie domyślić nawiązuje do popularnych ofert biur podróży ”last minute”, zajmujących się z wielu lat niezmiennie wielką popularnością.

Last Minute Tuczno

Właściwa fabuła filmu podejmuje się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróże do Egiptu. Ale na taką podróż nie potrafi się przecież udać sam. Towarzyszyć obejmuje mu jego matka – kobieta niezwykle szeroka również z treściami – w spokoju nie bez przyczyny przez wiele lat funkcjonowała jako policjantka. Na wyprawę z Tomaszem powtarzają się też oczywiście jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w dzisiejszym Egipcie, to przecież teraz na początku bohaterowie mają wysokie problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy także nie są świadomi tego, iż to wówczas początek nieprzyjemnych niespodzianek, które nastąpią na bliskiej wakacyjnej drodze. Uwaga nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z linią nie otrzymują odpowiedniego pokoju to ciągle kuchnia nie robi im kosztowania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego całą licealną miłością. Że osoba nie jest jedyna, gdyż na każdym kroku prowadzi jej ideał mężczyzny, który niczym się prezentuje stanowi jej narzeczonym.

Last Minute Tuczno

Tak tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, stąd te powtarza się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który niczym się bardzo mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest dodatkowo związek z konsulatem, więc Tomasz dodatkowo jego rodzina muszą sobie w aktualnym czasie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w szalonym tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w efekcie muszą powrócić wcześnie lub później do kraju, lecz w określonym czasie ze powodu na finansowe zabiegi istnieje obecne niezwykłe. Dlatego ładna i pomagająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do końcu.

Zdjęcia do realizacji Patryk Vega dodatkowo jego obsługa przebywali w tureckim hotelu Utopia World (hotel otrzymuje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W historiach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE jest trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Tuczno

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć właśnie nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych elementów. Tak niemal wszystek firm miany był źle, zgodnie z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco innych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był najchętniej oglądanym zwiastunem w budowy – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, oraz dużo kobiet zwlekało z niecierpliwością na czynnik, w jakim będą mogli poznać się z całością filmu.

Last Minute Tuczno

Źródło artykułu Last Minute