Korzyści wynikające z współpracy z agencją nieruchomości

Korzyści wynikające z współpracy z agencją nieruchomości

26 stycznia, 2019 0 przez portalowiec

Sporo sprzedających lub planujących wydzierżawić nieruchomość, zastanawia się czy warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Korzyści wynikające z współpracy z agencją nieruchomości

 

Za opłatą prowizji w odpowiedniej wysokości, tu życzliwa będzie dowolna agencja nieruchomości.

Do atutów takiej fachowej pomocy z śmiałością zakwalifikować możemy poradnictwo i wsparcie od zaczątku do samego końca całego biegu sprzedaży, sprawiedliwą i realną wycenę wartości nieruchomości, pomoc w uzyskaniu wszelkich potrzebnych dokumentów, zbadanie stanu prawnego nieruchomości (chodzi tu na przykład o jej ewentualne zadłużenie lub czy jest kłopot z wyznaczeniem jej właściciela), konkretny opis oraz zdjęcia niezbędne do zamieszczenia obwieszczenia skierowanego do ewentualnych chętnych.

Przy korzystaniu z usług agencji nieruchomości zaoszczędzimy dużo czasu, albowiem nie musimy zajmować się docieraniem do kupujących – będzie to uczynione za nas z należytą dbałością.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, multum agencji jako możliwą usługę oferuje lekkie poprawienie wyglądu nieruchomości, dzięki długoletniej i ciągłej współpracy z ekipami wykonującymi remonty, mają wyrobione spore upusty dla swoich kontrahentów.

kredyty Kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Minusy?
Chyba jedynym jest prowizja, która wynosi przeważnie do 3% kwoty sprzedaży nieruchomości.

Jeśli mamy zamysł, czas i możliwości, możemy na wstępie bezpośrednio spróbować spieniężyć własną nieruchomość.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg