Drukowanie Łobez

Drukowanie Łobez

18 lutego, 2019 0 przez portalowiec

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez tworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w współczesnym zakresie były parę lat, natomiast ich wytworem jest stworzenie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Kalisz Pomorski

Do niewątpliwych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, wysoka jakość druku, niskie koszty sprzętu i stosunkowo mały koszt druku jednej strony. Ze względu na proces drukowania komunikuje się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów kluczową dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych składników. Technologia zapewnia możliwość wydrukowania 2 mln stron w kształcie A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier potrafi się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na chwilę. Dzięki temu tempo wydruku sięga do 12 zdjęć na minutę (10 x 15 cm) i ok. 70 stron w kształcie A4 na minutę. To naprawdę dobry produkt.
Konstrukcja głowicy

Głowica zrobiona w technologii HP Edgeline jest przygotowana z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ posiada aż 2112 dysz pomieszczonych w zestawie schodkowym. Tego standardu rozwiązania są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w wielowarstwową strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest skończony z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami zbudowanymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W sukcesie, gdy jedna z oddychaj będzie niesprawna, albo zatrzyma się i kosmetyki nie będą potrafiły być ściśle przez nią dozowane, zostaje zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewien moment dysze są automatycznie oczyszczane a potrafią ponownie sprawnie działać. To następna zaleta z punktu widzenia serwisowania dania z względu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została sporządzona z rzeczą o drukowaniu zdjęć oraz profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne kosmetyki do HP Vivera zostały opracowane do drukowania na prostym papierze. Barwnik znacznie szybko schnie na papierze gwarantując wysokie nasycenie kolorów oraz gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po wykonaniu flamastra oraz są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą od Technologia HP Edgeline